Doprava

Ponukame vlastnu dopravu za velmi vyhodnych podmienok. Rozmery nakladnej plochy su: 8m dlzka 2.5m sirka 2m vyska

Nové Iveco Daily má odpoveď na všetky vaše problémy s prepravou.Kombinuje vysokú kapacitu s maximálnou produktívnosťou, robustnosť s obratnosťou a silu s ekonomickou prevádzkou.

Nové Iveco Daily je spoľahlivé a silné, ľahko sa ovláda aj v mestskej premávke a je zárukou vysokej rýchlosti i na dlhé vzdialenosti. Vďaka tomu je naozaj výnimočne produktívne.

Nové Iveco Daily disponuje všetkou potrebnou výbavou, aby sa popasovalo s úlohami a cestami ekologickým a efektívnym spôsobom – vďaka 9 verziám motorov (od 106 do 205 k), najširšej ponuke celkových hmotností (od 3,3 do 7 ton) a užitočnému zaťaženiu až 4,3 ton (najviac vo svojej triede).

Tri výšky strechy a štyri dĺžky vozidla tvoria dovedna 8 rôznych objemov nákladného priestoru od 7 do 17 m3.

Kombináciou všetkých možností si môžete vytvoriť vozidlo, ktoré bude na mieru pre vaše potreby.


Nové Iveco Daily má poruke správne riešenie pre všetky potreby dopravy: Môžete do neho naložiť až 6 štandardných europaliet a vďaka veľkým bočným posuvným dverám (vpravo alebo na oboch stranách) môžete nakladať aj z boku. Krídlové zadné dvere sa otvárajú do uhla 270 stupňov až k bokom vozidla, aby bol lepší prístup do nákladného priestoru a zjednodušuje sa tým nakladanie a vykladanie najmä v úzkych priestoroch.

Vďaka veľkej vnútornej výške (až 2,10 m) sa v nákladnom priestore môžu ľahko pohybovať aj veľmi vysokí ľudia. Vzduchové pruženie (voliteľné) uľahčuje manipuláciu s nákladom aj vďaka možnosti prispôsobiť výšku podlahy.

Nové Iveco Daily je tiež dostupné s dvojmontážou kolies na zadnej náprave pre prevoz ťažkých nákladov.

 

K dispozícii je aj čiastočne presklená verzia novej dodávky Daily, ktorá okrem vodiča prepraví až 5 spolucestujúcich.

Nové Iveco Daily možno šoférovať aj s vodičským preukazom skupiny B (pre vozidlá s hmotnosťou do 3,5 tony).

Pre profesionálov v doprave poskytuje nové Iveco Daily najkomplexnejšiu paletu riešení na trhu: Určite nájdete tú správnu dodávku Daily pre svoje potreby, pričom vybrať si spomedzi mnohých verzií a výbav bude veľmi jednoduché. Všetky modely sa dodávajú v troch stupňoch výbavy, ktoré je možné rozšíriť špeciálne zostavenými voliteľnými balíkmi.

Nachádzaš sa tu: Home Ponuka Doprava